Aktualności

W LIPCU ZAPREZENTOWALIŚMY NA ULICACH WARSZAWY NASZE DWA ZABYTKOWE POJAZDY, KTÓRYM PRZYWRÓCILIŚMY DAWNY BLASK

Śmieciarka – Skoda 706 RTK, rocznik 1981, z oryginalną zabudową BOBR na licencji legendarnej firmy KUKA oraz polewarka - SKODA 706 RTH, rocznik 1974 w lipcu przemierzały ulice Warszawy.

Pojazdy zostały gruntownie odrestaurowane, zadbaliśmy o wszelkie detale, by wyglądały dokładnie tak jak te, które jeździły po Warszawie od lat 60—tych XX w., przez kolejnych kilkadziesiąt lat.

Oczywiście na teren Państwa nieruchomości, od sierpnia także tych niezamieszkałych (firm, biurowców instytucji), które podpisują z nami umowy, przyjedziemy współczesnymi, najnowocześniejszymi śmieciarkami. Zabytkowe pojazdy eksponujemy, by dać chwilę uśmiechu tym, którzy z nostalgią wspominają dawne lata lub po prostu interesują się historią motoryzacji czy też branży komunalnej. Dziękujemy za wiele ciepłych słów związanych z tą akcją! Zapewne jeszcze nie raz udostępnimy oba pojazdy podczas wydarzeń miejskich takich jak np. Noc Muzeów. A tymczasem prezentujemy kilka lipcowych kadrów, których bohaterką jest Warszawa i nasze odrestaurowane, zabytkowe pojazdy.

 

 

Zobacz wszystkie aktualności