• /
  • Kontener na śmieci Żoliborz Włochy Wola Ursus Ochota

Kontener na śmieci Żoliborz Włochy Wola Ursus Ochota

Jeżeli potrzebny jest Państwu kontener na śmieci na terenie dzielnic Żoliborz, Włochy, Wola lub Ursus, to zapraszamy do kontaktu z firmą Byś, która od lat specjalizuje się w dostarczaniu kontenerów oraz odbiorze i utylizacji odpadów. Naszym klientom oferujemy zarówno stałą współpracę, polegającą na regularnym dostarczaniu kontenerów i ich odbieraniu po zapełnieniu odpadami, jak również usługi polegające na jednorazowym odbiorze śmieci pozostałych po remoncie, przeprowadzonych pracach porządkowych czy też większych porządkach na posesji- zarówno prywatnej, jak i na terenie firmy.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób i firm, które potrzebują pozbyć się stosunkowo niewielkiej ilości odpadów komunalnych, zielonych, surowcowych czy też gabarytowych, proponując małe kontenery o pojemności 1,5 oraz 2,5 m3, mogące pomieścić do 4 ton śmieci, jak i do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, które na co dzień borykają się z problemem utylizacji większej ilości odpadów charakterystycznych dla typu prowadzonego biznesu.

Z myślą o potrzebach większych podmiotów przygotowaliśmy kontener o pojemności 5, 5,5, 7, 14 a także 20, 21 i 36 m3, mogące pomieścić znacznie większą ilość śmieci. Kontenery z klapami lub otwarte, w zależności od Państwa preferencji, zostaną dostarczone pod wskazany adres oraz odebrane we wskazanym terminie, po zakończeniu prac budowlanych czy też porządkowych, a śmieci zostaną zutylizowane zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami.