Odbiór odpadów z budów i remontów

Świadczymy kompleksową usługę odbiór jak i zagospodarowanie odpadów z budowy i remontowych na terenie m. Warszawa i okolic. W byś Warszawa na odpady budowlane, remontowe dysponujemy kontenerami o pojemności 1,5 m3, 2,5 m3, 5,5 m3 i 7 m3 oraz dużymi kontenerami o pojemności 14 m3, 21 m3 i 36 m3. Nasi specjaliści pomogą Państwu w dobraniu odpowiednich kontenerów odpowiadających wymaganiom i potrzebom obiektu wytwarzającego odpady. Realizujemy zarówno zlecenia jednorazowe jak i w ramach umów długoterminowych.

Potrzebujesz kontenera na śmieci, kontenera na gruz na budowę?
Czeka Cię sprzątanie gruzu?
Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Oferujemy:

  • odbiór każdej ilości odpadów budowlanych przy użyciu przystosowanych urządzeń z terenów inwestycyjnych (budowa obiektów mieszkalnych i przemysłowych, obiektów infrastruktury liniowej, inwestycji modernizacyjnych)
  • szybką realizację usług, w krótkim czasie od zgłoszenia podstawimy kontener na budowę, kontener na gruz albo inne odpady
  • niezawodność, terminowość połączoną z wysoką jakością w realizacji usługi nowoczesnym
    sprzętem
  • fachowa obsługę w zakresie ewidencji odpadów
  • przetwarzanie odebranych odpadów na naszych instalacjach z zachowaniem najwyższych standardów
  • dalszą usługę odbioru odpadów z obiektu po zakończeniu procesu inwestycyjnego

Zdolność do realizacji dużych zleceń powoduje, że zaufały nam czołowe firmy budowlane, deweloperzy jak również inwestorzy działający na obszarze aglomeracji warszawskiej. Obsługujemy obiekty budowane z certyfikatami BREEAM i LEED. Odebrane odpady przetwarzamy w naszej instalacji do odzysku odpadów budowlanych zlokalizowanej w Warszawie przy ul. Wólczyńskiej 249. W wyniku procesu przetwarzania odpadów odzyskujemy surowce wtórne (makulaturę, tworzywa sztuczne, metale żelazne i nieżelazne, szkło), wytwarzamy paliwo alternatywne dla cementowni i elektrociepłowni oraz wytwarzamy kilka rodzajów kruszyw mineralnych z zawartego w odpadach gruzu, które mogą być wykorzystane na Państwa budowie. Naszych klientów zapraszamy do zakładu BYŚ zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Wólczyńskiej 249, gdzie mogą zapoznać się z zaawansowanymi procesami przetwarzania odpadów.

Podstawową ofertę w zakresie odbioru odpadów uzupełniają: