Wywóz gruzu Warszawa i okolice

Przedsiębiorstwo BYŚ, chcąc wychodzić naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających klientów, zapewnia nie tylko najwyższą jakość kontenerów na gruz oraz wywiezienia gruzu, ale również atrakcyjne ceny wywozu śmieci w Warszawie i innych miejscowościach. Chcąc maksymalnie ułatwić Ci korzystanie z usług i jednocześnie umożliwić wybranie maksymalnie korzystnej ceny kontenera na gruz, stworzyliśmy specjalny formularz, dzięki któremu zamówisz usługę przez Internet. Ile kosztuje kontener na śmieci w BYŚ?

Wynajem kontenera – cena

Przedsiębiorstwo BYŚ świadczy kompleksowe i bardzo zróżnicowane usługi, w pełni indywidualnie dostosowane do potrzeb klienta. Dlatego też bardzo różnorodne mogą być ich ceny – aby dać Ci wgląd w to, jak mogą się one kształtować, przedstawimy kilka przykładów z cen obowiązujących na terenie Warszawy.

  • Za wynajem kontenera o pojemności do 1,5 m3 w Warszawie, w którym gromadzone będą odpady remontowe i budowlane zapłacisz 520 zł brutto.
  • Za wynajem kontenera o pojemności do 7 m3 w Warszawie, w którym gromadzone będą odpady komunalne zapłacisz 850 zł brutto.
  • Za wynajem kontenera o pojemności do 2,5 m3 w Warszawie, w którym gromadzone będą odpady z firmy i biura zapłacisz 580 zł brutto.
  • Za wynajem kontenera o pojemności do 7 m3 w Warszawie, w którym gromadzone będą odpady zielone zapłacisz 850 zł brutto.
  • Za wynajem kontenera o pojemności do 5,5 m3 w Warszawie, w którym gromadzone będą gabaryty i elektroodpady zapłacisz 800 zł brutto.
  • Za wynajem kontenera o pojemności do 7 m3 w Warszawie, w którym gromadzone będzie gruz nieoczyszczony zapłacisz 850 zł brutto.
  • Za wynajem kontenera o pojemności do 5,5 m3 w Warszawie, w którym gromadzone będzie gruz oczyszczony zapłacisz 650 zł brutto.

Warto dodać, że poza podstawieniem kontenera, możesz również skorzystać z usługi wymiany wypełnionego kontenera – wystarczy zaznaczyć opcję w formularzu zamawiania usługi, który znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Po zamówieniu usługi i otrzymaniu proponowanej ceny wywozu śmieci lub podstawienia kontenera, wystarczy podać swoje dane osobowe, a także termin realizacji usługi. Zapewniamy pełną terminowość i kompleksowe działania, które są w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Oczywiście cennik wywozu śmieci może znacznie różnić się, w zależności od miejscowości, w której świadczona będzie usługa – podane przykłady obowiązują na terenie Warszawy, o czym należy pamiętać!

Konkurencyjna cena śmieci – tylko w BYŚ!

Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i doskonałym zapleczem sprzętowym, jesteśmy w stanie świadczyć usługi w bardzo atrakcyjnych cenach. Co więcej, w przypadku niestandardowych zleceń, mamy możliwość ustalenia ceny w pełni indywidualnie tak, by była ona dla Ciebie korzystna.

Dlatego też zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, instytucje i firmy, które są zainteresowane skutecznym wywożeniem gruzu i wynajmem najlepszego kontenera na śmieci w atrakcyjnej cenie. W ten sposób dołączysz do wielu innych zadowolonych klientów BYŚ!