• /
  • Wywóz śmieci Leszno Ożarów Mazowiecki Piastów Pruszków Ząbki

Wywóz śmieci Leszno Ożarów Mazowiecki Piastów Pruszków Ząbki

Wywóz śmieci na terenie miejscowości takich jak Leszno, Ożarów Mazowiecki, Piastów, Pruszków i Ząbki to obszar, w którym specjalizuje się firma Byś. Od wielu lat zajmujemy się odbiorem i wywozem nieczystości różnego rodzaju zarówno od firm usługowych i zakładów produkcyjnych, jak i klientów indywidualnych, czyli gospodarstw domowych.

Jeżeli prowadzą Państwo działalność gospodarczą lub posiadają dom jednorodzinny i zależy Państwu na profesjonalnym i terminowym odbiorze śmieci, to zapraszamy do kontaktu- nasi pracownicy pomogą wybrać odpowiednie kontenery na śmieci, a także zaplanować ich regularny odbiór. W ofercie posiadamy zarówno niewielkie kontenery o pojemności od 1,5 m3 do 2,5 m3, a także większe kontenery, od 5,5 m3 do 7 m3. Odbieramy nieczystości różnego rodzaju, zarówno odpady komunalne jak i budowlane, pozostałe np. po remoncie mieszkania.

Wywóz śmieci takich jak zużyty sprzęt RTV i AGD, odpady wielkogabarytowe, a także odpady surowcowe, zarówno te zbierane selektywnie, jak i te zbierane łącznie. Wszystkie śmieci są wywożone do instalacji firmy Byś, gdzie są przetwarzane zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa. Dzięki nowoczesnym technologiom stosowanym do obróbki śmieci, firma Byś posiada instalacje umożliwiające produkcję paliwa alternatywnego ze specjalnie wyselekcjonowanych odpadów wysokokalorycznych, a także produkcję kruszywa z odpowiednich odpadów mineralnych. Dzięki zastosowaniu tych technologii śmieci są optymalnie wykorzystywane.