• /
  • Wywóz śmieci Ursynów Wawer Wesoła Wilanów Mokotów

Wywóz śmieci Ursynów Wawer Wesoła Wilanów Mokotów

Jeżeli zastanawiają się Państwo, w jaki sposób pozbyć się śmieci z terenu gospodarstwa domowego lub prowadzonej działalności gospodarczej, warto zapoznać się z ofertą firmy Byś. Oferujemy wywóz śmieci w dzielnicach Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów oraz Mokotów i obsługujemy zarówno lokale usługowe i handlowe, jak i firmy produkcyjne czy indywidualne podmioty takie jak gospodarstwa domowe.

Zależnie od bieżących potrzeb mogą Państwo zdecydować się na stałą umowę, na podstawie której wywóz śmieci będzie odbywał się w sposób ciągły, w regularnych odstępach czasu, lub wybrać jednorazową usługę wywozu większej ilości śmieci, np. odpadów gabarytowych, takich jak stare meble pozostałe po remoncie mieszkania, wywóz gruzu po przebudowie lokalu lub zużytych sprzętów RTV i AGD.

W naszej ofercie znajdują się kontenery do wywozu śmieci o różnej wielkości: mniejsze o objętości 1,5 m3, 2,5 m3, 5,5 m3 oraz 7 m3 oraz duże kontener 14 m3, 21 m3 i 36 m3, a nasi pracownicy, dostępni telefonicznie oraz mailowo, pomogą wybrać odpowiednie kontenery oraz umówią ich dostawę i odbiór pod wskazanym adresem, o odpowiednim czasie. W trosce o środowisko naturalne wdrożyliśmy instalacje wykorzystujące nowoczesne technologie do przetwarzania śmieci, dzięki którym odpady są wykorzystywane do produkcji paliw alternatywnych luk kruszyw, które mogą być dalej wykorzystywane w gospodarce, a Państwo mają pewność, że śmieci są wykorzystywane w najlepszy możliwy sposób, zgodnie z przepisami prawa.