• /
  • Kontener na śmieci Ursynów Wawer Wesoła Wilanów Mokotów

Kontener na śmieci Ursynów Wawer Wesoła Wilanów Mokotów

Kontener na śmieci na terenie dzielnic Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów oraz Mokotów może zostać dostarczony na Państwa życzenie przez firmę Byś. Oferta jest skierowana do różnych grup klientów: zarówno osób indywidualnych, jak i firm. Kontenery na śmieci mogą zostać wykorzystane do wywozu odpadów komunalnych, zielonych ci surowcowych, ale sprawdzą się także do odbioru gruzu pozostałego po przeprowadzonym remoncie czy też dużych gabarytów, takich jak stare meble.

Na mniejsze potrzeby, związane z niewielkim remontem, przebudową mieszkania lub po prostu większymi porządkami na posesji, polecamy mini- kontenery o pojemności 1,5 lub 2,5 m3, mogące pomieścić nawet do 2 ton gruzu, ziemi, odpadów komunalnych oraz wielu innych. Z kolei większy kontener na śmieci, o pojemności nawet do 36 m3, idealnie zaspokoi potrzeby firm, które ze względu na rodzaj prowadzonej działalności, np. produkcję lub profil usługowy, produkują większe ilości śmieci.

Ciekawą propozycją jest także prasokontener, który daje możliwość zagęszczania odpadów nawet pięciokrotnie, o pojemności 20 m3, który świetnie zaspokoi potrzeby firm, którym zależy na pozbyciu się większej ilości śmieci. Dzięki profesjonalnej obsłudze pracowników firmy Byś, którzy pomogą wybrać najlepszy kontener dostosowany do Państwa potrzeb i zorganizują jego transport pod wskazany adres, konkretnego dnia, mogą Państwo przestać martwić się o utylizację śmieci i skupić na remoncie lub prowadzonej na co dzień działalności.